• 0422 324 82 82
    0344 415 22 55
  • info@crowndental.com.tr
    randevu@crowndental.com.tr

Gaziantep Diş Hastanesi

Gaziantep Diş Hastanesi; ‘Primum non notere’, “ Önce,  zarar verme!”  kaynağı  tam olarak bilinmese de tıbbın yüzyıldan beri farklı toplum ve uygarlıklarda geçerli en felsefik  cümlesidir.

Crown Dental,  tüm  hekim ve çalışanlarıyla tedavi ve hizmet aldığınız  sürece  insan onurunun hakkettiği  en üstün hizmet ve tedavileri size sunmakta kendini sorumlu  hisseder.

Crown Dental  çatısı  altında  bulunduğunuz  sürece tedavileriniz  “Önce zarar verme" felsefesi unutulmadan , Mustafa Kemal  ATATÜRK  ‘ün  ; “ Beni Türk hekimlerine emanet edin.” Sözünde  bahsettiği  usta ve deneyimli eller tarafından yapılacaktır .

Sizde gülüşünüzü  yeniden kazanmak için  geç  kalmayın.

 

Hizmetlerimiz İçin Tıklayınız

Tedavilerimiz İçin Tıklayınız

İletişim İçin Tıklayınız

Etiketler: Gaziantep Diş Doktorları , Gaziantep Diş Hastanesi , Gaziantep Diş Hastanesi Doktorları , Gaziantep Diş Kanal Tedavisi Fiyatları , Gaziantep Diş Kanal Tedavisi , Gaziantep Diş Eti Hastalıkları , Gaziantep Diş Estetiği , Gaziantep Gülüş Tasarımı , Gaziantep Estetik Diş , Gaziantep Diş Dolgu Fiyatları , Gaziantep Protez Diş , Gaziantep Diş Protez Laboratuvarları , Gaziantep Diş , Gaziantep DişçiE-Bülten
Haberler & Kampanyalar

***Haberlerden ve Kampayalardan Haberdar Olun