• 0422 324 82 82
    0344 415 22 55
  • info@crowndental.com.tr
    randevu@crowndental.com.tr

İstanbul Diş Kaplama

İstanbul Diş Kaplama; ‘Primum non nocere’, “ Önce,  zarar verme!”  kaynağı  tam olarak bilinmese de tıbbın yüzyıldan beri farklı toplum ve uygarlıklarda geçerli en felsefik  cümlesidir.

Crown Dental,  tüm  hekim ve çalışanlarıyla tedavi ve hizmet aldığınız  sürece  insan onurunun hakkettiği  en üstün hizmet ve tedavileri size sunmakta kendini sorumlu  hisseder.

Crown Dental  çatısı  altında  bulunduğunuz  sürece tedavileriniz  “Önce zarar verme" felsefesi unutulmadan , Mustafa Kemal  ATATÜRK  ‘ün  ; “ Beni Türk hekimlerine emanet edin.” Sözünde  bahsettiği  usta ve deneyimli eller tarafından yapılacaktır .

Sizde gülüşünüzü  yeniden kazanmak için  geç  kalmayın.

 

Hizmetlerimiz İçin Tıklayınız

Tedavilerimiz İçin Tıklayınız

İletişim İçin Tıklayınız

 

Etiketler:  İstanbul Diş Hekimi , İstanbul Diş Doktoru , İstanbul Diş Hekimleri , İstanbul Diş Doktorları , İstanbul Diş Hastanesi , İstanbul Diş Hastanesi Doktorları , İstanbul Diş Kanal Tedavisi Fiyatları , İstanbul Diş Kanal Tedavisi , İstanbul Kadıköy Diş Hekimi , İstanbul Kadıköy Diş Kliniği , Malatya Fahri Kayahan Diş Kliniği , Malatya Diş Eti Hastalıkları , Malatya Diş Estetiği , Malatya Gülüş Tasarımı , Malatya Estetik Diş , Malatya Diş Dolgu Fiyatları , Malatya Protez Diş , Malatya Diş Protez Laboratuvarları, Malatya Kanal Dolgu Fiyatları , Malatya Kaplama DişE-Bülten
Haberler & Kampanyalar

***Haberlerden ve Kampayalardan Haberdar Olun