• 0422 324 82 82
    0344 415 22 55
  • info@crowndental.com.tr
    randevu@crowndental.com.tr

Tunceli Diş Kanal Tedavisi

Tunceli Diş Kanal Tedavisi ; ‘Primum non nocere’, “ Önce,  zarar verme!”  kaynağı  tam olarak bilinmese de tıbbın yüzyıldan beri farklı toplum ve uygarlıklarda geçerli en felsefik  cümlesidir.

Crown Dental,  tüm  hekim ve çalışanlarıyla tedavi ve hizmet aldığınız  sürece  insan onurunun hakkettiği  en üstün hizmet ve tedavileri size sunmakta kendini sorumlu  hisseder.

Crown Dental  çatısı  altında  bulunduğunuz  sürece tedavileriniz  “Önce zarar verme" felsefesi unutulmadan , Mustafa Kemal  ATATÜRK  ‘ün  ; “ Beni Türk hekimlerine emanet edin.” Sözünde  bahsettiği  usta ve deneyimli eller tarafından yapılacaktır .

Sizde gülüşünüzü  yeniden kazanmak için  geç  kalmayın.

 

Hizmetlerimiz İçin Tıklayınız

Tedavilerimiz İçin Tıklayınız

İletişim İçin Tıklayınız

 

Etiketler : Tunceli Diş Hekimi , Tunceli Diş Doktoru , Tunceli Diş Hekimleri , Tunceli Diş Doktorları , Tunceli Diş Hastanesi , Tunceli Diş Hastanesi Doktorları , Tunceli Diş Kanal Tedavisi Fiyatları , Tunceli Diş Kanal Tedavisi , Tunceli Diş Eti Hastalıkları , Tunceli Diş Estetiği , Tunceli Gülüş Tasarımı , Tunceli Estetik Diş , Tunceli Diş Dolgu Fiyatları , Tunceli Protez Diş , Tunceli Diş Protez LaboratuvarlarıE-Bülten
Haberler & Kampanyalar

***Haberlerden ve Kampayalardan Haberdar Olun