• 0422 324 82 82
    0344 415 22 55
  • info@crowndental.com.tr
    randevu@crowndental.com.tr

Tunceli Ortodonti Doktorları

Tunceli Ortodonti Doktorları ; ‘Primum non nocere’, “ Önce,  zarar verme!”  kaynağı  tam olarak bilinmese de tıbbın yüzyıldan beri farklı toplum ve uygarlıklarda geçerli en felsefik  cümlesidir.

Crown Dental,  tüm  hekim ve çalışanlarıyla tedavi ve hizmet aldığınız  sürece  insan onurunun hakkettiği  en üstün hizmet ve tedavileri size sunmakta kendini sorumlu  hisseder.

Crown Dental  çatısı  altında  bulunduğunuz  sürece tedavileriniz  “Önce zarar verme" felsefesi unutulmadan , Mustafa Kemal  ATATÜRK  ‘ün  ; “ Beni Türk hekimlerine emanet edin.” Sözünde  bahsettiği  usta ve deneyimli eller tarafından yapılacaktır .

Sizde gülüşünüzü  yeniden kazanmak için  geç  kalmayın.

 

Hizmetlerimiz İçin Tıklayınız

Tedavilerimiz İçin Tıklayınız

İletişim İçin Tıklayınız

 

Etiketler : Tunceli Diş ,Tunceli Dişçi , Tunceli Diş Kliniği , Tunceli Diş Klinikleri , Tunceli Diş Beyazlatma , Tunceli Diş Beyazlatma Fiyatları , Tunceli Diş Kaplama , Tunceli Diş Kaplama Fiyatları , Tunceli Ortodonti , Tunceli Ortodontist  , Tunceli Ortodonti Klinikleri , Tunceli Ortodonti Doktorları , Tunceli Özel Ortodonti , Tunceli Diş Teli , Tunceli Diş Teli Fiyatları , Tunceli Diş Teli Takan Hastaneler , Tunceli Zirkonyum Diş Fiyatları , Tunceli Lamine Diş , Tunceli Zirkonyum DişE-Bülten
Haberler & Kampanyalar

***Haberlerden ve Kampayalardan Haberdar Olun