• 0422 324 82 82
    0344 415 22 55
  • info@crowndental.com.tr
    randevu@crowndental.com.tr

Laminate Veneer Nedir?

     Laminate veneer uygulaması yaprak porselen adıyla da anılır ve genellikle dişlerinde renk ve şekil bozukluğu oluşan kişilere uygulanır. Belirli bir düzeye kadar diş görünümünde meydana gelen bozuklukların tedavisinde de bu yöntem uygulanabilmektedir. Aynı zamanda kırık ya da aşınmış dişlerde diş restorasyonu için de tercih edilir. Düzenli ve doğru bir ağız bakımı ile korunurlarsa uzun seneler kullanımı mümkündür.


     Laminate veneer uygulaması yapılacak kişinin ilk önce diş yapısı incelenir, sonrasında diş yüzeyinde az miktarda aşındırma yapılarak hazırlanan porselen lamina veneerler yapıştırılır. Porselen lamina veneerler, normal yollarla düşmez ya da yerinden ayrılmaz. Bu tedavi şekli ile, 2-3 seans sonra güzel bir gülüşe kavuşmanız mümkün olacaktır.

 

Dt. Birkan ÖNAL

 

 

Etiketler : Malatya Diş Beyazlatma , Malatya Kuron , Malatya İmplant , Malatya Diş İmplantı , Malatya Zirkonyum , Malatya Kanal Tedavisi , Malatya Kanalboyu , Malatya Fahri Kayahan , Malatya İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği , Malatya Diş Eti , Malatya Klinik , Malatya Diş Kliniği , Malatya Kök Kanalı , Malatya Ramazan , Malatya Ramazan Diş , Ramazan Diş Çekimi , Ramazan Çay , Diş Poliklinikleri , Malatya Ramazanda Açık Diş , Malatya Crown RamazanE-Bülten
Haberler & Kampanyalar

***Haberlerden ve Kampayalardan Haberdar Olun