• 0422 324 82 82
    0344 415 22 55
  • info@crowndental.com.tr
    randevu@crowndental.com.tr

Diyarbakır Diş

Diyarbakır Diş , Diyarbakır Dişçi;‘Primum non nocere’, “ Önce,  zarar verme!”  kaynağı  tam olarak bilinmese de tıbbın yüzyıldan beri farklı toplum ve uygarlıklarda geçerli en felsefik  cümlesidir.

Crown Dental,  tüm  hekim ve çalışanlarıyla tedavi ve hizmet aldığınız  sürece  insan onurunun hakkettiği  en üstün hizmet ve tedavileri size sunmakta kendini sorumlu  hisseder.

Crown Dental  çatısı  altında  bulunduğunuz  sürece tedavileriniz  “Önce zarar verme" felsefesi unutulmadan , Mustafa Kemal  ATATÜRK  ‘ün  ; “ Beni Türk hekimlerine emanet edin.” Sözünde  bahsettiği  usta ve deneyimli eller tarafından yapılacaktır .

Sizde gülüşünüzü  yeniden kazanmak için  geç  kalmayın.

 

Hizmetlerimiz İçin Tıklayınız

Tedavilerimiz İçin Tıklayınız

İletişim İçin Tıklayınız

Etiketler: Diyarbakır Diş Doktorları , Diyarbakır Diş Hastanesi , Diyarbakır Diş Hastanesi Doktorları , Diyarbakır Diş Kanal Tedavisi Fiyatları , Diyarbakır Diş Kanal Tedavisi , Diyarbakır Diş Eti Hastalıkları , Diyarbakır Diş Estetiği , Diyarbakır Gülüş Tasarımı , Diyarbakır Estetik Diş , Diyarbakır Diş Dolgu Fiyatları , Diyarbakır Protez Diş , Diyarbakır Diş Protez Laboratuvarları , Diyarbakır Diş , Diyarbakır DişçiE-Bülten
Haberler & Kampanyalar

***Haberlerden ve Kampayalardan Haberdar Olun